تایپ

نکات قابل توجه:

• هر صفحه استاندارد شامل 250 کلمه انگلیسی یا فارسی می باشد.
• بطور کلی روزانه 10 صفحه تایپ در دسته بندی عادی قرار می گیرد.
• حالت نیمه فوری روزانه 15 صفحه و حالت فوری روزانه 20 صفحه استاندارد را شامل میشود.
• برای سفارش تایپ آنلاین یا تایپ فوری بر روی دکمه سفارش تایپ ، کلیک کنید.
• کارشناسان 360 پروژه پس از بررسی فایل شما، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل یا تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
• پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پیش پرداخت هزینه انجام تایپ، بلافاصله کار تایپ آغاز خواهد شد.
• حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام تایپ آنلاین با زمانی که شما پیشنهاد میدهید، تنظیم گردد، اما در برخی از موارد با توجه به حجم فایلهای شما و ترافیک کاری گروه 360 پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
• لذا شما همواره حداکثر زمانی را که در اختیار دارید، در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
• درخواست انجام تایپ در مدت زمان کوتاهتر، منجر به افزایش هزینه تایپ آنلاین شما خواهد شد. لذا بمنظور کاهش هزینه تایپ، بیشترین مدت زمانی که در اختیار دارید را پیشنهاد دهید.

صفحه استاندارد در تایپ آنلاین
معیارهای گوناگونی برای مشخص نمودن تعداد صفحات وجود دارد. گروه 360 پروژه از معیار شمارش کلمات توسط نرم افزار ورد استفاده می نماید. این معیار از معیارهای دیگر بسیار دقیقتر و ساده تر بوده و امکان اشتباه در آن به حداقل می رسد. چرا که با تغییر فونت، اندازه ، فاصله میان خطوط و سایر موارد معیار مورد نظر دچار خطا نمی گردد. بر همین اساس:
هرصفحه استاندارد دارای 250 کلمه تایپ شده در ورد می باشد.
این شمارش حدودا برابر است با 18 خط با فونت ب نازنین 14 یا 20 خط با فونت 16
برای مثال اگر تعداد کلمات در ورد برابر 1000 کلمه باشد، تعداد صفحات استاندارد برابر 4 صفحه می باشد.
تعرفه تایپ به ازای تعداد کلمات یا صفحات استاندارد محاسبه می گردد.

تایپ فوری
در تایپ فوری هزینه دوبرابر و زمان نصف می گردد. برای مشاهده هزینه ها به قسمت تعرفه تایپ در همین صفحه مراجعه فرمایید.

تعرفه تایپ (تومان)

تعرفه افزایش هزینه موارد اضافه تایپ

تایپ آنلاین و فوری
تایپ آنلاین و فوری فرمول
تایپ آنلاین و فوری جدول و اکسل EXCEL
تایپ آنلاین و فوری لاتین و انگلیسی
تایپ فوری و آنلاین جزوه
تایپ آنلاین و فوری سوالات چهار گزینه ای
تایپ آنلاین و فوری سوالات امتحانی و کنکوری
تایپ آنلاین و فوری فایل صوتی
تایپ آنلاین و فوری متون تخصصی
تایپ آنلاین و فوری پایان نامه
تایپ آنلاین و فوری کتاب
سفارش تایپ آنلاین فوری

خدمات تایپ
تایپ از تصاویر و اسناد
انجام خدمات تایپ از تصاویر یا فایل های pdf، همچنین امکان ارسال پیک جهت دریافت متون کاغذی شما نیز فراهم است.
تایپ از فایل های صوتی
شما می توانید فایل های صوتی و تصویری خود را جهت تایپ و تبدیل به اسناد ورد به ما بسپارید. تهیه پاورپوینت
تولید اسلاید و پاورپوینت های دانشجویی، تجاری و .... در سطوح مختلف به همراه انیمیشن و ...
ورود داده به اکسل
انجام عملیات ورود داده و اطلاعات و فرم ها به اکسل، فرمول نویسی و تولید نمودارهای آماری و انجام محاسبات و ...
رسم چارت و نمودار
تهیه نمودارها خطی، ستونی و ... و همچنین رسم چارت های علمی، سازمانی ، شرکتی و ...
انواع سفارش تایپ ارزان و فوری
تایپ ارزان و فوری دانشجویی
سفارش تایپ دانشجویی با توجه به نیاز دانشجویان بصورت تایپ ارزان و فوری ارائه میگردد. قیمت تایپ دانشجویی بر اساس تعرفه دانشجویی و بصورت منصفانه محاسبه میگردد.
تایپ ارزان و فوری با نرم افزار تخصصی تایپ
سفارش تایپ ارزان و فوری تخصصی با توجه به نیاز دانشجویان به ارائه متون تخصصی با استفاده از انواع نرم افزار تخصصی تایپ انجام می پذیرد. تایپ آنلاین دانشجویی بصورت کاملا تخصصی و بر اساس نیاز مشتری باتعرفه تایپ ارزان دانشجویی محاسبه میگردد.
تبدیل فایل پی دی اف PDF به ورد WORD فارسی
سفارش تبدیل فایل پی دی اف به ورد فارسی با توجه به نیاز دانشجویان به استفاده از فایلهای پی دی اف متعدد و بکارگیری آنها در تحقیقات و پایان نامه خود توسط کارشناسان مجرب سان تایپ، با حفظ کیفیت و المان هایفایل PDF به فایل تایپ شده ورد WORD بدیل می یابد. تبدیل فایل پی دی اف به ورد با توجه به پیچیدگی های الگوریتم های تبدیل PDF فارسی به WORD با دشواری هایی روبرو خواهد بود که کاربران غیرماهر قادر به آن نخواهند بود. هزینه تبدیل فایل پی دی اف فارسی به ورد با توجه به محتویات فایل و سطح دشواری تبدیل آن، با تعرفه پایین تری نسبت به سفارش تایپ، محاسبه خواهد شد. دقت کنید فایلهایی قابل تبدیل خواهند بود که در پی دی اف، قابلیت دِرَگ کردن متن یا انتخاب شدن متن را داشته باشند.
تایپ ارزان و فوری فایل پی دی اف PDF
دقت کنید که در سفارش تایپ پی دی اف PDF ، فایلهای پی دی افی به کمک نرم افزار، قابل تبدیل به فایل ورد نخواهند بود و بایستی توسط تایپیست ، تایپ شوند که بصورت اسکن شده باشند. لذا هزینه تایپ ارزان و و فوری این تیپ از فایلهای پی دی اف مطابق تایپ فارسی در ورد با قیمت و تعرفه تایپ دانشجویی محاسبه میگردد.
تایپ ارزان و فوری در اکسل
تایپ در نرم افزار اکسل نیاز به مهارت خاصی دارد. چرا که تایپ اکسل بدین علت که استمرار در یک خط ندارد و سرعت تایپیست رو خواهد گرفت، نیاز به تخصص ، مهارت و سرعت تایپ ویژه دارد و تعرفه آن، کمی بالاتر ازسفارش تایپ فارسی در ورد خواهد بود.
تایپ ارزان و فوری فایل صوتی و تصویری
سفارش تایپ فایل صوتی و تصویری معمولا توسط طیف دانشجو و بعلت مکتوب نمودن توضیحات استاد در سر کلاس و تهیه جزوه آموزشی از طریق تایپ فایل صوتی و تصویری صورت میپذیرد. هزینه تایپ فایل صوتی و تصویری از تایپ فارسی در ورد بیشتر میباشد. چرا که تایپیست در حین تایپ از روی فایل صوتی و تصویری ، بایستی چندین بار فایل را عقب و جلو برده تا با سرعت تایپیست هماهنگ شود. شما میتوانید از خدمات تایپ ارزان و فوری از هرگونه فرمت فایل الکترونیکی بهره ببرید.
تایپ ارزان و فوری مقاله دانشجویی
سفارش تایپ مقاله دانشجویی جهت رفاه حال دانشجویان، ارائه تایپ ارزان و فوری و بعلت محدودیتهای زمانی مشتریان در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. تایپ مقالات و پایان نامه بر اساس فرمت دانشگاهی و ژورنالهای داخلی و خارجی صورت میگیرد.
تایپ ارزان و فوری کتاب در ورد
سفارش تایپ کتاب در ورد با توجه به حساسیتهای مربوط به کیفیت ، دقت در تایپ و نیاز به تایپ ارزان و فوری ، بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی صورت می پذیرد. همچنین مشتریانی که نیاز به تایپ ارزان و فوری کتاب دارند، میتوانند از خدمات ویراستاری کتاب بهره ببرند . سفارش تایپ کتب دانشگاهی با نازل ترین قیمت ها و با هزینه تایپ ارزان کتاب صورت می پذیرد.
تایپ انگلیسی در ورد
سفارش تایپ انگلیسی در ورد در 360 پروژه بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای صورت میگیرد. سفارش تایپ به زبان انگلیسی توسط تایپیست آشنا به زبان انگلیسی صورت می پذیرد. هزینه تایپ انگلیسی در جدول تعرفه تایپ انگلیسی در ورد آمده است.
تایپ پایان نامه
سفارش تایپ پایان نامه در کلیه رشته ها و گرایش های دانشگاهی با تخفیف ویژه تایپ ارزان و فوری پایان نامه دانشجویی در مقاطع کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با تعرفه تایپ پایان نامه منصفانه صورت میگیرد که در لینک قیمت تایپ پایان نامه قابل مشاهده است. کلیه خدمات تایپ پایان نامه در ورد ، تایپ پایان نامه در زی پرشین و تایپ منابع پایان نامه و رفرنس نویسی به روش های مختلف نظیر شیوه ارجاع APAصورت میپذیرد. همچنین برای ویرایش ، ویراستاری و تنظیم پایان نامه بر اساس فرمت دانشگاه میتوانید به لینک خدمات تنظیم پایان نامه مراجعه کنید.
تایپ مقاله دست نویس ترجمه شده
سفارش تایپ ارزان و فوری مقالات ترجمه شده در سان تایپ صورت میگیرد. لازم به ذکر است که کلیه سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین سان تایپ بصورت تایپ شده و با تایپ رایگان ارائه می گردند. اما گاهی خود دانشجو اقدام به ترجمه کرده و آنرا بصورت دست نویس مرقوم می نماید. لذا تایپ فایلهای ترجمه شده با مناسب ترین قیمت صورت می پذیرد.
تایپ دست نویس
سفارش تایپ ارزان و فوری متن دست نویس در سان تایپ صورت میگیرد. نیاز است که از اسناد کاغذی خود به کمک اسکنر و حتی با تلفن همراه عکس گرفته و تصاویر خود را برای تایپ از روی دست نوشته ارسال نمایید.
تایپ و ساخت پاورپوینت
سفارش تایپ و ساخت پاورپوینت بر اساس نیاز دانشجویان و جلوه های ویژه گرافیکی در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین طراحی ساخته شده و با بهترین کیفیت و وضوح تصویر طراحی و بصورت تایپ فوری و ارزان میگردد. تهیه، ساخت، طراحی و تایپ پاورپوینت دفاعیه و ارائه نهایی پایان نامه با بهترین کیفیت و استانداردهای ارائه مطلب صورت می گیرد.
تایپ فرمول در ورد
تایپ فرمول ریاضی و تایپ فرمول شیمی بر اساس نیاز دانشجو و رشته تحصیلی با بهترین کیفیت صورت می پذیرد. تایپ فرمول ریاضی ، فیزیک و شیمی با استفاده از نرم افزار های تایپ فرمول نظیر مت تایپ و اکوایشن با بهترین کیفیت و دقت صورت می گیرد.
تایپ و رسم نمودار
رسم نمودار در اکسل و ورد با بهترین کیفیت و در نرم افزار رسم و طراحی شکل نظیر طراحی و رسم نمودارهای تخصصی برق الکترونیک، مکانیک، شیمی و . . . در کلیه رشته های دانشگاهی صورت می پذیرد.
تبدیل فایل پی دی اف به ورد فارسی
تبدیل PDF فارسی غیرقابل ویرایش به WORD بصورتیکه نیاز به ویرایش مجدد نداشته باشد و عینا و بدون کم و کاست به ورد تبدیل گردد، توسط هیچ نرم افزاری قابل انجام نیست. با این حال، سان تایپ با الگوریتم و روشی کاملا انحصاری اقدام به تبدیل فایل PDF غیر قابل ویرایش به WORD به ورد می نماید. برای درخواست تبدیل فایل پی دی اف به فایل ورد سفارش خود را ثبت نمایید.
مراحل سفارش تایپ

مرحله اول - ثبت سفارش

به منظور سفارش تایپ کافیست فرم سفارش تایپ را به طور کامل و دقیق تکمیل نمایید. تمامی موارد لازم را در توضیحات ذکر کنید چرا که تایپ درخواستی شما طبق مواردی که درخواست کرده اید انجام خواهد شد.

مرحله دوم - واریز پیش پرداخت

پس از بررسی کامل اطلاعات سقارش و برآورد تعداد کلمات و هزینه انجام تایپ، 70 درصد مبلغ به عنوان پیش پرداخت می بایست واریز گردد. پس از واریز پیش پرداخت، تیم تایپ آغاز به کار خواهند کرد.

مرحله سوم - تحویل تایپ

پس از تکمیل کار، به شما اطلاع رسانی خواهد شد تا نسبت به تسویه حساب اقدام نمایید. پس از تسویه حساب کامل فایل ها برای شما ارسال خواهند گردید.

مرحله چهارم - پشتیبانی

پس از تحویل تایپ به مدت پنج روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی در نظر گرفته شده است. در صورت نیاز به اصلاح و تغییرات، تیم ما به صورت رایگان اصلاحات را انجام خواهند داد.

تعرفه و زمان انجام تایپ
سایت 360 پروژه مناسبترین تعرفه ها را در تایپ ارائه می دهد.

سرعت در انجام تایپ یکی از اولویت های اصلی ما است زیرا که ما از اهمیت زمان برای مشتریانمان کاملا آگاهیم. سایت 360 پروژه تضمین می نماید که در صورت تاخیر در تحویل تایپ چنانچه قصور از طرف مجریان سایت باشد، جریمه ی دیرکرد به حساب مشتری واریز گردد.