انجام پروژه مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک شاخه‌ای از علم مهندسی و بخشی از علم فیزیک است، که با استفاده از فیزیک و ریاضی به بررسی اجسام و نیروهای وارد بر آن ها می پردازد. متخصصین 360 پروژه آمادگی کامل انجام پروژه مهندسی مکانیک دانشجویان و صنعت را دارند.
رشته مهندسی مکانیک با طراحی، ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌ها و ماشین‌ها سروکار دارد. تهیه و ساخت دستگاه‌هایی که انرژی‌های مختلف نظیر انرژی خورشید، انرژی هسته‌ای و انرژی شیمیایی را به کار می‌گیرند نیز در حوزه این شاخه از دانش و از گرایش های مهندسی مکانیک است. این رشته یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های مهندسی است.
مهندسین مکانیک با استفاده از فهم مفاهیمی همانند سینماتیک، دینامیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه‌ها و الکتریسیته و ریاضیات به انجام پروژه های مهندسی مکانیک و همچنین انجام پروژه های دانشجوی مهندسی مکانیک می پردازند.
متخصصین و مهندسین مکانیک در سایت انجام پروژه - 360 پروژه - به انجام پروژه پایانی مهندسی مکانیک، انجام پروژه دانشجویی مهندسی مکانیک، انجام پروژه صنعتی مهندسی مکانیک وانجام پروژه نرم افزاری مهندسی مکانیک می پردازند.

انجام پروژه گرایش‌های مهندسی مکانیک

- سفارش انجام پروژه مکانیک - طراحی جامدات (فعالیت در طراحی ماشین آلات صنعتی، خطوط تولید کارخانجات، طراحی سیستم‌های انتقال نیرو و…)
- سفارش انجام پروژه مکانیک - حرارت و سیالات (فعالیت در زمینه طراحی موتورهای احتراق داخلی، موتورهای جت، بررسی‌های آیرودینامیکی، هوافضا، طراحی سیستمهای هیدرولیکی و نیوماتیکی، نیروگاه‌های حرارتی، گازی و آبی، پالایشگاه‌های نفت و گاز، پتروشیمی و تأسیسات مکانیکی ساختمان و…)
- سفارش انجام پروژه مکانیک - ساخت و تولید (فعالیت در کارگاه‌های قالب سازی، ابزارسازی، ماشین ابزار و ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی و…)
- سفارش انجام پروژه مکانیک خودرو
- سفارش انجام پروژه مکانیک هوافضا
- سفارش انجام پروژه مکانیک دریا
- سفارش انجام پروژه مکانیک ماشینهای ریلی
- سفارش انجام پروژه مکانیک تأسیسات حرارتی و برودتی
- سفارش انجام پروژه مکانیک نیروگاه
- سفارش انجام پروژه مکانیک بیومکانیک
- سفارش انجام پروژه مکانیک مکاترونیک
- سفارش انجام پروژه مکانیک سیستمهای انرژی
- سفارش انجام پروژه مکانیک بایوسیستم (کشاورزی)
انجام پروژه دروس رشته مهندسی مکانیک
مهندسی مکانیک در دوران انقلاب صنعتی به عنوان رشته و شاخه ای مجزا تعریف گردید. دانش مهندسی مکانیک در قرن ۱۹ میلادی درنتیجه پیشرفت‌های فیزیک نشأت گرفت. امروزه رشته مهندسی مکانیک و شاخه های آن با پیشرفت فناوری توسعه یافته و در زمینه های مواد مرکب، مکاترونیک و نانوتکنولوژی به پیشرفت چشمگیری رسیده اند. مهندسی مکانیک به میزان زیادی هم‌پوشانی‌هایی با مهندسی هوافضا، مهندسی خودرو، مهندسی مکاترونیک، مهندسی برق، مهندسی پزشکی (بیومکانیک)، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی متالورژی،مهندسی دریا، مهندسی راه آهن (ماشینهای ریلی) مهندسی رباتیک، مهندسی صنایع، مهندسی معدن، مهندسی نفت و مهندسی هسته‌ای دارد.

 360 پروژه می تواند در حل و ارائه پروژه های دروس کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک دانشجویان عزیز را راهنمایی کند.

 • انجام پروژه درس ریاضیات
 • انجام پروژه درس نقشه کشی صنعتی
 • انجام پروژه درس استاتیک
 • انجام پروژه درس دینامیک
 • انجام پروژه ترمودینامیک
 • انجام پروژه مکانیک سیالات
 • انجام پروژه علم مواد
 • انجام پروژه طراحی اجزا
 • انجام پروژه دینامیک ماشین
 • انجام پروژه دروس تخصصی سیالات و حرارت
 • انجام پروژه دروس تخصصی طراحی جامدات
 • انجام پروژه دروس تخصصی ساخت و تولید
 • و انجام پروژه های درسی مهندسی مکانیک 
 •  و سایر پروژه های تخصصی مهندسی مکانیک
انجام پروژه مهندسی هوا فضا
مهندسی هوافضا شاخه‌ای است از مهندسی مکانیک که به بررسی اجسامی که در هوا حرکت می‌کنند میپردازد مانند طراحی هواپیما، فضاپیما، ماهواره، ماهواره برها و موضوعات وابسته،
این رشته مهندسی به طور کلی به دو بخش اصلی هوانوردی و کیهان‌نوردی تقسیم می‌شود و کیهان نوردی اخیرا به بحث جذابی تبدیل شده است.
اجسام پرنده در شرایط هوایی و جوی مختلفی پرواز می‌کنند و نیروها و فشارهای متفاوتی بر اجزای آنها وارد می‌شود. در نتیجه این وسایل نقلیه با در نظر گرفتن تکنولوژی‌ها و علوم مهندسی متنوعی شامل آیرودینامیک، پیشرانش، اویونیک، علم مواد و تحلیل سازه‌ها طراحی و ساخته می‌شوند. مهندسی هوافضا مجموعه‌ای از علوم مهندسی ذکر شده می‌باشد و به دلیل پیچیدگی و تنوع موضوعات، مهندسین هوافضا در یکی از زمینه‌ها متخصص می‌شوند.
مهندسی هوافضا یکی از پیشروترین زمینه‌های پژوهشی است و دولت ها و شرکت های خصوصی بودجه‌های کلان نظامی و غیرنظامی صرف توسعه، پیشرفت و پژوهش این صنعت می کنند.. مهندسی هوافضا علمی است که در آن از دانشهای دیگر مانند مکانیک، متالورژی، علوم رایانه، مهندسی عمران و الکترونیک بهره‌گیری می‌شود.

360 پروژه می تواند در انجام پروژه مهندسی هوافضا به صورت تخصصی صنعتگران و دانشجویان را راهنمایی کند.

انجام پروژه گرایش های رشته مهندسی هوا فضا در 360 پروژه:

• انجام پروژه آیرودینامیک
• انجام پروژه پیشرانش
• انجام پروژه دینامیک پرواز و کنترل
• انجام پروژه سازه های هوا فضایی
• انجام پروژه مهندسی فضایی
و انجام پروژه نرم افزاری مهندسی هوافضا

انجام پروژه های نرم افزاری مهندسی مکانیک به صورت تخصصی

انجام پروژه نرم افزار انسیس Ansys
انجام پروژه نرم افزار آباکوس Abaqus
انجام پروژه نرم افزار متلب Matlab
انجام پروژه نرم افزار کامسول COMSOL
انجام پروژه نرم افزار آفیس Office
انجام پروژه نرم افزار فورترن Fortran
انجام پروژه نرم افزار فلوئنت Fluent
انجام پروژه نرم افزار کتیا Catia
انجام پروژه نرم افزار سالیدورک Solidwork
انجام پروژه نرم افزار اتوکد AutoCad
انجام پروژه نرم افزار برنامه نویسی
انجام پروژه نرم افزار کریر Carrier
 انجام پروژه نرم افزار FluidFlow
انجام پروژه نرم افزار OpenFoam
انجام پروژه نرم افزارWorkbench
انجام پروژه نرم افزار EES
انجام پروژه نرم افزار LS-DYNA
انجام پروژه نرم افزار متمتیکا
انجام پروژه نرم افزار میپل (Maple)
انجام پروژه نرم افزار CFX
و سایر نرم افزار های مهندسی مکانیک

گروه 360 پروژه آمادگی کامل جهت انجام پروژه های مهندسی مکانیک به صورت تخصصی و با توجه به اطلاعات، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست درخواست انجام پروژه خود را از طریق بخش ثبت سفارش ما ارسال نمایید. در 360 پروژه انجام پروژه های مهندسی مکانیک توسط کارشناسان مجرب به صورت رقابتی انجام می پذیرد و این امر انتخاب بهترین مجری و برخورداری از مناسب ترین قیمت را تضمین می نماید.
کارشناسان تیم مکانیک 360 پروژه پس از بررسی پروژه، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است اطلاعات پروژه خود را با توضیحات کامل در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش با آی دی تلگرام مندرج در سایت در ارتباط باشید.
مراحل سفارش پروژه

مرحله اول - ثبت سفارش

به منظور سفارش پروژه کافیست فرم سفارش پروژه را به طور کامل و دقیق تکمیل نمایید. تمامی موارد لازم را در توضیحات ذکر کنید چرا که پروژه شما طبق مواردی که درخواست کرده اید انجام خواهد شد.

مرحله دوم - واریز پیش پرداخت

پس از بررسی کامل اطلاعات سفارش و برآورد هزینه انجام پروژه، مبلغ پیش پرداخت و اطلاعات واریز از طریق ایمیل / تلگرام به شما اطلاع داده خواهد شد. پس از واریز پیش پرداخت ، تیم انجام پروژه آغاز به کار خواهند کرد.

مرحله سوم - انجام پروژه

انجام پروژه توسط تیم و ارائه گزارش از روند پیشبرد پروژه (در پروژه های با زمان طولانی) و دریافت توضیحات بیشتر جهت تسریع و بهبود در مراحل پروژه.

مرحله چهارم - تحویل پروژه

پس از تکمیل پروژه گزارش نهایی و تصاویری از پروژه برای شما ارسال خواهد شد و پس از واریز باقیمانده هزینه، فایل پروژه ارسال خواهد شد.

مرحله پنجم - پشتیبانی پروژه

پس از تحویل پروژه به مدت پنج روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته شده است. در صورت نیاز به اصلاح و تغییرات، تیم ما به صورت رایگان اصلاحات را انجام خواهند داد. در صورت نیاز می توانید درخواست زمان پشتیبانی بیشتر در هنگام سفارش پروژه دهید.

تعرفه و زمان انجام پروژه
به دلیل اختصاصی بودن پروژه ها، هزینه انجام پروژه متغیر می باشد و بایستی توسط کارشناسان بررسی و قیمت گذاری شود. همچنین با توجه به مناقصه ای بودن پروژه ها، ما پایین ترین پیشنهاد قیمت را با در نظرگیری تخصص کارشناسانمان به شما ارجاع خواهیم داد تا با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم.
به منظور راحتی و اطمینان مشتریان، 50% از مبلغ پروژه به عنوان پیش پرداخت توسط مشتری واریز می گردد. این مبلغ تا زمان اتمام و پشتیبانی پروژه نزد سایت محفوظ می ماند و پس از تحویل کامل پروژه، به کارشناسان ارجاع داده می شود. پس از اتمام پروژه (در صورت نیاز) گزارش و تصاویر مرتبط با پروژه به مشتری ارسال خواهد شد تا برای تسویه حساب و دریافت کامل پروژه اقدام نمایند.

زمان انجام پروژه ها به صورت توافقی می باشد. لازم به ذکر است که درخواست زمان کمتر در هنگام سفارش موجب افزایش هزینه انجام پروژه خواهد گردید.
سرعت در اجرای پروژه ها یکی از اولویت های اصلی ما است زیرا که ما از اهمیت زمان برای مشتریانمان کاملا آگاهیم. سایت 360 پروژه تضمین می نماید که در صورت تاخیر در تحویل پروژه چنانچه قصور از طرف مجریان سایت باشد، جریمه ی دیرکرد به حساب مشتری واریز گردد.
اطمینان از کیفیت پروژه
ما تلاش کرده ایم برترین متخصصان را دور هم گرد آوریم. پروژه شما توسط کارشناسان مجرب و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های کشور انجام می پذیرد.
همچنین 5 روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته خواهد شد تا در صورت وجود هر گونه مشکل و یا نواقص، به طور رایگان توسط کارشناسان بر طرف گردد.
سفارش پروژه