انجام پروژه مهندسی برق

مهندسی برق

مهندسی برق به انگلیسی Electrical Engineering زیرمجموعه‌ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربردهای مرتبط با الکتریسیته،الکترومغناطیس و الکترونیک می‌پردازد. می‌توان مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم کرد: بررسی و طراحی سیستم‌های انتقال وتبدیل انرژی الکتریکی؛ یا بررسی و طراحی سیستم‌های الکترونیکی برای پردازش و انتقال اطلاعات، نظیر رایانه‌ها، سامانه‌های مخابراتی،مدارهای مجتمع، رادارها و نظایر آن. به بیان دیگر، مهندسان برق از الکتریسیته یا برای انتقال انرژی یا برای پردازش اطلاعات استفاده می‌کنند.
فراگیرتر شدن استفاده از انرژی الکتریکی و افزایش نیاز به انتقال و نیز پردازش سریع‌تر اطلاعات، مهندسی برق را به یکی از مهم‌ترین و پر طرفدارترین زمینه‌های مهندسی و صنعت تبدیل کرده‌است.
مهندسین برق با استفاده از فهم مفاهیمی همانند مدارهای الکتریکی، ماشین های الکتریکی، مخابرات، الکتریسیته و ریاضیات به انجام پروژه های مهندسی برق و همچنین انجام پروژه های دانشجوی مهندسی برق می پردازند.
متخصصین و مهندسین برق در سایت انجام پروژه - 360 پروژه - به انجام پروژه پایانی مهندسی برق، انجام پروژه دانشجویی مهندسی برق، انجام پروژه صنعتی مهندسی برق وانجام پروژه نرم افزاری مهندسی برق می پردازند.

انجام پروژه گرایش های مهندسی برق

انجام پروژه گرایش‌ الکترونیک‌
انجام پروژه گرایش سیستمهای انرژی الکتریکی
انجام پروژه گرایش مخابرات‌
انجام پروژه گرایش کنترل‌
انجام پروژه گرایش سیستمهای دیجیتال
انجام پروژه گرایش بیوالکتریک
انجام پروژه گرایش مهندسی رباتیک

نمونه ای از پروژه های مهندسی برق

انجام پروژه پردازش تصویر
انجام پروژه الگوریتم ژنتیک
انجام پروژه هوش مصنوعی
انجام پروژه شبیه سازی با متلب
انجام پروژه های الکترونیک
انجام پروژه های نرم افزاری رباتیک
انجام شبیه سازی کانال مخابراتی از قبیل کانال نویزی و کانال فیدینگ
شبیه سازی سیستم ارسال و دریافت مخابراتی، مسایل مربوط به مدولاسیون و …
شبیه سازی سیستم کدینگ منبع و کانال
تحلیل مسایل در حوزه ی پردازش سیگنال
تحلیل صدا و آنالیز پارامتر سیگنال صدا
انجام پروژه پردازش تصویر
شبیه سازی سیستم موجبری
طراحی کوپلر، سیرکولاتور، مقسم توان
طراحی آنتن
انجام پروژه برق مخابرات گرایش میدان
انجام پروژه برق مخابرات گرایش سیستم
کد نویسی مقالات بهینه سازی
کد نویسی در زمینه مخابرات پیشرفته و مخابرات سیار
کدنویسی مقاله در زمینه پردازش تصویر ماهواره ای
کد نویسی در نرم افزار متلب و شبیه سازی در محیط سیمولینک
انجام پروژه در زمینه پردازش صوت و تصویر

انجام پروژه های نرم افزاری مهندسی برق به صورت تخصصی

انجام پروژه متلب Matlab
انجام پروژه آفیس Office
انجام پروژه برنامه نویسی
انجام پروژه متمتیکا
انجام پروژه میپل (Maple)
انجام پروژه Automation Studio
انجام پروژه Autocad Electrical
انجام پروژه Code Vision AVR
انجام پروژه Proteus Design
و سایر نرم افزار های مهندسی برق

گروه 360 پروژه آمادگی کامل جهت انجام پروژه های مهندسی برق به صورت تخصصی و با توجه به اطلاعات، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست درخواست انجام پروژه خود را از طریق بخش ثبت سفارش ما ارسال نمایید. در 360 پروژه انجام پروژه های مهندسی برق توسط کارشناسان مجرب به صورت رقابتی انجام می پذیرد و این امر انتخاب بهترین مجری و برخورداری از مناسب ترین قیمت را تضمین می نماید.
کارشناسان تیم مهندسی برق 360 پروژه پس از بررسی پروژه، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است اطلاعات پروژه خود را با توضیحات کامل در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش با آی دی تلگرام مندرج در سایت در ارتباط باشید.
مراحل سفارش پروژه

مرحله اول - ثبت سفارش

به منظور سفارش پروژه کافیست فرم سفارش پروژه را به طور کامل و دقیق تکمیل نمایید. تمامی موارد لازم را در توضیحات ذکر کنید چرا که پروژه شما طبق مواردی که درخواست کرده اید انجام خواهد شد.

مرحله دوم - واریز پیش پرداخت

پس از بررسی کامل اطلاعات سفارش و برآورد هزینه انجام پروژه، مبلغ پیش پرداخت و اطلاعات واریز از طریق ایمیل / تلگرام به شما اطلاع داده خواهد شد. پس از واریز پیش پرداخت ، تیم انجام پروژه آغاز به کار خواهند کرد.

مرحله سوم - انجام پروژه

انجام پروژه توسط تیم و ارائه گزارش از روند پیشبرد پروژه (در پروژه های با زمان طولانی) و دریافت توضیحات بیشتر جهت تسریع و بهبود در مراحل پروژه.

مرحله چهارم - تحویل پروژه

پس از تکمیل پروژه گزارش نهایی و تصاویری از پروژه برای شما ارسال خواهد شد و پس از واریز باقیمانده هزینه، فایل پروژه ارسال خواهد شد.

مرحله پنجم - پشتیبانی پروژه

پس از تحویل پروژه به مدت پنج روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته شده است. در صورت نیاز به اصلاح و تغییرات، تیم ما به صورت رایگان اصلاحات را انجام خواهند داد. در صورت نیاز می توانید درخواست زمان پشتیبانی بیشتر در هنگام سفارش پروژه دهید.

تعرفه و زمان انجام پروژه
به دلیل اختصاصی بودن پروژه ها، هزینه انجام پروژه متغیر می باشد و بایستی توسط کارشناسان بررسی و قیمت گذاری شود. همچنین با توجه به مناقصه ای بودن پروژه ها، ما پایین ترین پیشنهاد قیمت را با در نظرگیری تخصص کارشناسانمان به شما ارجاع خواهیم داد تا با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم.
به منظور راحتی و اطمینان مشتریان، 50% از مبلغ پروژه به عنوان پیش پرداخت توسط مشتری واریز می گردد. این مبلغ تا زمان اتمام و پشتیبانی پروژه نزد سایت محفوظ می ماند و پس از تحویل کامل پروژه، به کارشناسان ارجاع داده می شود. پس از اتمام پروژه (در صورت نیاز) گزارش و تصاویر مرتبط با پروژه به مشتری ارسال خواهد شد تا برای تسویه حساب و دریافت کامل پروژه اقدام نمایند.

زمان انجام پروژه ها به صورت توافقی می باشد. لازم به ذکر است که درخواست زمان کمتر در هنگام سفارش موجب افزایش هزینه انجام پروژه خواهد گردید.
سرعت در اجرای پروژه ها یکی از اولویت های اصلی ما است زیرا که ما از اهمیت زمان برای مشتریانمان کاملا آگاهیم. سایت 360 پروژه تضمین می نماید که در صورت تاخیر در تحویل پروژه چنانچه قصور از طرف مجریان سایت باشد، جریمه ی دیرکرد به حساب مشتری واریز گردد.
اطمینان از کیفیت پروژه
ما تلاش کرده ایم برترین متخصصان را دور هم گرد آوریم. پروژه شما توسط کارشناسان مجرب و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های کشور انجام می پذیرد.
همچنین 5 روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته خواهد شد تا در صورت وجود هر گونه مشکل و یا نواقص، به طور رایگان توسط کارشناسان بر طرف گردد.
سفارش پروژه