انجام پروژه مهندسی عمران

مهندسی عمران

مهندسی عمران یکی از شاخه‌های مهندسی است، که به طراحی، نگهداری و ساخت سازه‌های مصنوعی شامل جاده‌ها، پل‌ها، کانال‌ها، سدها و ساختمان‌هامی‌پردازد. از لحاظ قدمت، مهندسی عمران پس از مهندسی جنگ، دومین نظام مهندسی به‌شمار می‌آید و امروزه مهندسی عمران، حد واصل مهندسی نظامی و مهندسی غیرنظامی محسوب می‌گردد. مهندسی محیط زیست، مهندسی ژئوتکنیک، ژئوفیزیک، ژئودزی، مهندسی کنترل، مهندسی حمل و نقل، علوم زمین،علوم جوی، مهندسی قانونی، مهندسی شهری، مهندسی هیدرولیک، علم مواد، مهندسی سازه‌های دریایی، مدیریت سواحل، نقشه‌برداری و مهندسی سازه از جمله زیرشاخه‌های مهندسی عمران هستند.
متخصصین و مهندسین عمران در سایت انجام پروژه - 360 پروژه - به انجام پروژه پایانی مهندسی عمران،انجام پروژه عمران، انجام پروژه دانشجویی مهندسی عمران، انجام پروژه صنعتی مهندسی عمران وانجام پروژه نرم افزاری مهندسی عمران می پردازند.

انجام پروژه گرایش‌های مهندسی عمران

انجام پروژه مهندسی سازه
انجام پروژه مهندسی مکانیک و خاک و پی
انجام پروژه مهندسی زلزله
انجام پروژه مهندسی ساخت
انجام پروژه مهندسی سازه هیدرولیکی
انجام پروژه مهندسی سازه های دریایی
انجام پروژه گرایش مهندسی آب
انجام پروژه مهندسی برنامه ریزی و حمل و نقل
انجام پروژه مهندسی راه و ترابری
انجام پروژه مهندسی محیط زیست
انجام پروژه مهندسی رودخانه
مهندسی آب و فاصلاب

نمونه ای از پروژه های مهندسی عمران

- تحلیل و طراحی سازه های بتنی و فولادی با استفاده از نرم افزار های SAP ، ETABS ، SAFE و ارائه دفترچه محاسبات و نقشه اجرایی
-انجام تحلیل های – پوش آور – تاریخچه زمانی خطی و غیر خطی – طیفی در نرم افزار های SAP ، ETABS
- انجام پروژه های EXCEL + ماکرونویسی در اکسل
- تحلیل و طراحی سازه های خاص سوله ، سازه فضاکار تخت ، دولایه ، گنبدی با نرم افزار Formian ، تابلو بیلبورد ، دکل و....
- تحلیل و طراحی پل
- تحلیل استاتیکی و دینامیکی پی ها
- انجام پروژه آب و فاضلاب با نرم افزارهای Watercad ، WaterGams ، Sewercad ، Epanet ، ModFlow
- پروژه بارگزاری بر اساس مبحث ششم مقررات ملی ساختمان
- پروژه زلزله بر اساس آیین‌نامه 2800 زلزله ایران
- پروژه راهسازی
- پروژه فولاد بر اساس مبحث ششم، مبحث دهم، آیین‌نامه 2800 زلزله ایران و ارائه دفترچه محاسبات شامل تحلیل و طراحی‌های دستی و نرم‌افزاری با نرم‌افزارهای ETABS, SAFE, SAP
- پروژه بتن بر اساس مبحث ششم، مبحث نهم، آیین‌نامه 2800 زلزله ایران و ارائه دفترچه محاسبات شامل تحلیل و طراحی‌های دستی و نرم‌افزاری با نرم‌افزارهای ETABS, SAFE, SAP
- پروژه آب و فاضلاب
- پروژه پل
- پروژه ساختمان‌های صنعتی نظیر سوله،...
- پروژه ساختمان‌های بنایی
- پروژه متره و برآورد سازه
- انجام پروژه اجزاء محدود
- انجام پروژه اندرکنش خاک و سازه
- انجام پروژه اندرکنش آب و سازه
-انجام پروژه سدهای خاکی
- انجام پروژه مهندسی تونل و مکانیک سنگ
- انجام پروژه مهندسی پی پیشرفته (تحلیل استاتیکی و دینامیکی پی‌ها)
- انجام پروژه دینامیک سازه
- انجام پروژه هیدرولیک پیشرفته
- انجام پروژه روش‌های عددی در مهندسی عمران
- انجام پروژه آب‌های زیرزمینی
- سمینار
- انجام پروژه پل‌سازی (تحلیل و طراحی)
- انجام پروژه بهینه‌سازی سازه‌ها
- و...

گروه 360 پروژه آمادگی کامل جهت انجام پروژه های مهندسی عمران به صورت تخصصی و با توجه به اطلاعات، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست درخواست انجام پروژه خود را از طریق بخش ثبت سفارش ما ارسال نمایید. در 360 پروژه انجام پروژه های مهندسی عمران توسط کارشناسان مجرب به صورت رقابتی انجام می پذیرد و این امر انتخاب بهترین مجری و برخورداری از مناسب ترین قیمت را تضمین می نماید.
کارشناسان تیم عمران 360 پروژه پس از بررسی پروژه، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است اطلاعات پروژه خود را با توضیحات کامل در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش با آی دی تلگرام مندرج در سایت در ارتباط باشید.
مراحل سفارش پروژه

مرحله اول - ثبت سفارش

به منظور سفارش پروژه کافیست فرم سفارش پروژه را به طور کامل و دقیق تکمیل نمایید. تمامی موارد لازم را در توضیحات ذکر کنید چرا که پروژه شما طبق مواردی که درخواست کرده اید انجام خواهد شد.

مرحله دوم - واریز پیش پرداخت

پس از بررسی کامل اطلاعات سفارش و برآورد هزینه انجام پروژه، مبلغ پیش پرداخت و اطلاعات واریز از طریق ایمیل / تلگرام به شما اطلاع داده خواهد شد. پس از واریز پیش پرداخت ، تیم انجام پروژه آغاز به کار خواهند کرد.

مرحله سوم - انجام پروژه

انجام پروژه توسط تیم و ارائه گزارش از روند پیشبرد پروژه (در پروژه های با زمان طولانی) و دریافت توضیحات بیشتر جهت تسریع و بهبود در مراحل پروژه.

مرحله چهارم - تحویل پروژه

پس از تکمیل پروژه گزارش نهایی و تصاویری از پروژه برای شما ارسال خواهد شد و پس از واریز باقیمانده هزینه، فایل پروژه ارسال خواهد شد.

مرحله پنجم - پشتیبانی پروژه

پس از تحویل پروژه به مدت پنج روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته شده است. در صورت نیاز به اصلاح و تغییرات، تیم ما به صورت رایگان اصلاحات را انجام خواهند داد. در صورت نیاز می توانید درخواست زمان پشتیبانی بیشتر در هنگام سفارش پروژه دهید.

تعرفه و زمان انجام پروژه
به دلیل اختصاصی بودن پروژه ها، هزینه انجام پروژه متغیر می باشد و بایستی توسط کارشناسان بررسی و قیمت گذاری شود. همچنین با توجه به مناقصه ای بودن پروژه ها، ما پایین ترین پیشنهاد قیمت را با در نظرگیری تخصص کارشناسانمان به شما ارجاع خواهیم داد تا با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم.
به منظور راحتی و اطمینان مشتریان، 50% از مبلغ پروژه به عنوان پیش پرداخت توسط مشتری واریز می گردد. این مبلغ تا زمان اتمام و پشتیبانی پروژه نزد سایت محفوظ می ماند و پس از تحویل کامل پروژه، به کارشناسان ارجاع داده می شود. پس از اتمام پروژه (در صورت نیاز) گزارش و تصاویر مرتبط با پروژه به مشتری ارسال خواهد شد تا برای تسویه حساب و دریافت کامل پروژه اقدام نمایند.

زمان انجام پروژه ها به صورت توافقی می باشد. لازم به ذکر است که درخواست زمان کمتر در هنگام سفارش موجب افزایش هزینه انجام پروژه خواهد گردید.
سرعت در اجرای پروژه ها یکی از اولویت های اصلی ما است زیرا که ما از اهمیت زمان برای مشتریانمان کاملا آگاهیم. سایت 360 پروژه تضمین می نماید که در صورت تاخیر در تحویل پروژه چنانچه قصور از طرف مجریان سایت باشد، جریمه ی دیرکرد به حساب مشتری واریز گردد.
اطمینان از کیفیت پروژه
ما تلاش کرده ایم برترین متخصصان را دور هم گرد آوریم. پروژه شما توسط کارشناسان مجرب و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های کشور انجام می پذیرد.
همچنین 5 روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته خواهد شد تا در صورت وجود هر گونه مشکل و یا نواقص، به طور رایگان توسط کارشناسان بر طرف گردد.
سفارش پروژه