انجام پروژه مهندسی شیمی

مهندسی شیمی

مهندسی شیمی به انگلیسی: Chemical engineering جزئی از علوم مهندسی است که طراحی، ساخت و بهره برداری خطوط و تجهیزات فرآیندی و کارخانجات مرتبط با صنایع شیمیایی جزو فعالیت های این رشته محسوب می شود. منظور از صنایع شیمیایی آن دسته از صنایع هستند که در آنها تغییری شیمیایی، فیزیکی یا بیولوژیک مواد خام را به محصولات با ارزش صنعتی تبدیل می کنند. بخش اصلی مطالعات یک مهندس شیمی بر سه بخش، اختلاط، مهندسی واکنش و جداسازی دارد. بر این مبنا کارخانجات بسیاری از قبیل واحدهای یک پالایشگاه، پتروشیمی، صنایع چوب و کاغذ، صنایع غذایی، صنایع داروئی و تجهیزات پزشکی، صنایع سلولزی، صنایع پلیمر، صنایع شیمیایی معدنی و بسیاری دیگر از صنایع به طور مستقیم از کاربردهای علم مهندسی شیمی بهره می برند.
مهندسین شیمی با استفاده از فهم مفاهیمی همانند انتقال حرارت، انتقال جرم، ترمودینامیک، عملیات واحد، مکانیک سیالات و ریاضیات به انجام پروژه های مهندسی شیمی و همچنین انجام پروژه های دانشجوی مهندسی شیمی می پردازند.
متخصصین و مهندسین شیمی در سایت انجام پروژه - 360 پروژه - به انجام پروژه پایانی مهندسی شیمی،انجام پروژه دانشجویی مهندسی شیمی، انجام پروژه صنعتی مهندسی شیمی ، انجام پروژه کارشناسی مهندسی شیمی، انجام پروژه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، انجام پروژه دکتری مهندسی شیمی و انجام پروژه نرم افزاری مهندسی شیمی می پردازند.

انجام پروژه های مهندسی شیمی

فرایندهای مجزایی که توسط یک مهندس شیمی به کار گرفته می‌شوند (مانند تقطیر، استخراج و...) ، عملیات واحد نام داشته و شامل ،عملیات انتقال جرم، انتقال حرارت و انتقال اندازه حرکت هستند. این فرایندها برای سنتز شیمیایی یا جداسازی شیمیایی با هم ترکیب می‌شوند.
سه قانون فیزیکی اساسی در مهندسی شیمی، اصل بقای جرم، اصل بقای انرژی و اصل بقای اندازه حرکت هستند. انتقال ماده و انرژی در یک فرایند با استفاده از موازنهٔ جرم و انرژی برای کل واحد، عملیات واحد یا بخشی از آن ارزیابی می‌شود. مهندسین شیمی اصول ترمودینامیک، سینتیک واکنش و پدیده‌های انتقال را به کار می‌گیرند.
مهندسی شیمی نوین، گستره‌ای فراتر از مهندسی فرایند را در بر می‌گیرد. هدف اصلی مهندسی شیمی استفاده از دانش فیزیک و ریاضیات در خلق مواد و محصولات بهتر برای دنیای امروز است. امروزه مهندسین شیمی علاوه بر فرایندهای تولید مواد اولیهٔ پایه، بلکه در توسعه و تولید محصولات باارزش و متنوع شرکت دارند. این محصولات شامل مواد ویژه و کارآمد برای صنایعی همچون تجهیزات پالایشگاهی.هوافضا، خودروسازی، پزشکی، صنایع الکترونیک، کاربردهای محیط زیست و صنایع نظامی است. به عنوان مثال‌هایی از این محصولات می‌توان به الیاف، منسوجات و چسب‌های بسیار قوی، مواد زیست‌سازگار و داروهای جدید اشاره کرد. امروزه مهندسی شیمی ارتباطی تنگاتنگ با علوم زیست‌شناسی، مهندسی پزشکی و اغلب شاخه‌های مهندسی دارد

انجام پروژه دروس کارشناسی مهندسی شیمی در ایران:

انجام پروژه موازنه انرژی و مواد
انجام پروژه مکانیک سیالات
انجام پروژه انتقال حرارت
انجام پروژه انتقال جرم
انجام پروژه طرّاحی رآکتورهای شیمیایی
انجام پروژه کنترل فرایند
انجام پروژه کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی
انجام پروژه ترمودینامیک
انجام پروژه عملیات واحد
و دروس تخصّصی بسته به گرایش متفاوت است.

انجام پروژه دروس کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی در ایران:

انجام پروژه پدیده های سطحی
انجام پروژه مهندسی نانو
انجام پروژه صنایع پالایش
انجام پروژه پتروشیمی
انجام پروژه دینامیک سیالات محاسباتی
انجام پروژه CFD
انجام پروژه مهندسی پلیمر
انجام پروژه مهندسی صنایع غذایی
انجام پروژه مدلسازی و شبیه سازی فرایندی
انجام پروژه طراحی راکتور
انجام پروژه بهینه سازی و انجام پروژه الگوریتم ژنتیک
انجام پروژه طراحی تجهیزات فرایندی
انجام پروژه متلب مهندسی شیمی
انجام پروژه تصفیه آب و فاضلاب
انجام پروژه آلودگی هوا
انجام پروژه غشا و فرایندهای جداسازی

انجام پروژه گرایش‌های مهندسی شیمی
انجام پروژه طراحی فرآیند
انجام پروژه شبیه‌سازی و کنترل فرآیند
انجام پروژه مهندسی ترموسنتیک
انجام پروژه مهندسی کاتالیست
انجام پروژه جداسازی
انجام پروژه مهندسی بیوشیمیایی
انجام پروژه پدیده های انتقال
انجام پروژه مهندسی نانو
انجام پروژه مهندسی صنایع پالایش
انجام پروژه مهندسی صنایع پتروشیمی
انجام پروژه مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی
انجام پروژه مهندسی صنایع گاز
انجام پروژه مهندسی پلیمر
انجام پروژه مهندسی صنایع غذایی
انجام پروژه مهندسی صنایع سلولزی
انجام پروژه مهندسی صنایع شیمیایی معدنی
انجام پروژه مهندسی طراحی فرایندهای صنایع نفت
انجام پروژه مهندسی بیوتکنولوژی
انجام پروژه مهندسی داروسازی
انجام پروژه مهندسی ایمنی بهداشت ومحیط زیست HSE
انجام پروژه مهندسی مخازن هیدروکربوری
انجام پروژه مهندسی هسته‌ای
انجام پروژه مهندسی مهمات و تسلیحات

انجام پروژه های نرم افزاری مهندسی شیمی به صورت تخصصی

انجام پروژه اسپن هایسیس Aspen Hysys
انجام پروژه متلب Matlab
انجام پروژه فلوئنت Fluent
انجام پروژه کامسول COMSOL
انجام پروژه آفیس Office
انجام پروژه انسیس Ansys
انجام پروژه برنامه نویسی
انجام پروژه aspen plus برای شبیه سازی و طرّاحی فرایند
انجام پروژه aspen bjac برای شبیه سازی و طرّاحی مبدل
انجام پروژه aspen HTFS برای طرّاحی مبدل
انجام پروژه aspen polymer برای شبیه سازی واکنش های پلیمری
انجام پروژه aspen adsim برای شبیه سازی جذب سطحی
انجام پروژه aspen dynamic برای شبیه سازی فرایندهای پویا (دینامیک)
انجام پروژه aspen Icarus برای براورد اقتصادی فرایندهای شیمیایی
انجام پروژه hysys dynamic برای شبیه سازی فرایندهای پویا
انجام پروژه pipesys برای شبیه سازی خطوط لوله
انجام پروژه chemcad برای شبیه سازی فرایندهای شیمیایی
انجام پروژه FluidFlow
انجام پروژه متمتیکا
انجام پروژه میپل (Maple)
و سایر نرم افزار های مهندسی شیمی

جهت استعلام قیمت و هزینه پروژه خود با ما در ارتباط باشید.

گروه 360 پروژه آمادگی کامل جهت انجام پروژه های مهندسی شیمی به صورت تخصصی و با توجه به اطلاعات، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست درخواست انجام پروژه خود را از طریق بخش ثبت سفارش ما ارسال نمایید. در 360 پروژه انجام پروژه های مهندسی شیمی توسط کارشناسان مجرب به صورت رقابتی انجام می پذیرد و این امر انتخاب بهترین مجری و برخورداری از مناسب ترین قیمت را تضمین می نماید.
کارشناسان تیم مهندسی شیمی 360 پروژه پس از بررسی پروژه، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است اطلاعات پروژه خود را با توضیحات کامل در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش با آی دی تلگرام مندرج در سایت در ارتباط باشید.
مراحل سفارش پروژه

مرحله اول - ثبت سفارش

به منظور سفارش پروژه کافیست فرم سفارش پروژه را به طور کامل و دقیق تکمیل نمایید. تمامی موارد لازم را در توضیحات ذکر کنید چرا که پروژه شما طبق مواردی که درخواست کرده اید انجام خواهد شد.

مرحله دوم - واریز پیش پرداخت

پس از بررسی کامل اطلاعات سفارش و برآورد هزینه انجام پروژه، مبلغ پیش پرداخت و اطلاعات واریز از طریق ایمیل / تلگرام به شما اطلاع داده خواهد شد. پس از واریز پیش پرداخت ، تیم انجام پروژه آغاز به کار خواهند کرد.

مرحله سوم - انجام پروژه

انجام پروژه توسط تیم و ارائه گزارش از روند پیشبرد پروژه (در پروژه های با زمان طولانی) و دریافت توضیحات بیشتر جهت تسریع و بهبود در مراحل پروژه.

مرحله چهارم - تحویل پروژه

پس از تکمیل پروژه گزارش نهایی و تصاویری از پروژه برای شما ارسال خواهد شد و پس از واریز باقیمانده هزینه، فایل پروژه ارسال خواهد شد.

مرحله پنجم - پشتیبانی پروژه

پس از تحویل پروژه به مدت پنج روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته شده است. در صورت نیاز به اصلاح و تغییرات، تیم ما به صورت رایگان اصلاحات را انجام خواهند داد. در صورت نیاز می توانید درخواست زمان پشتیبانی بیشتر در هنگام سفارش پروژه دهید.

تعرفه و زمان انجام پروژه
به دلیل اختصاصی بودن پروژه ها، هزینه انجام پروژه متغیر می باشد و بایستی توسط کارشناسان بررسی و قیمت گذاری شود. همچنین با توجه به مناقصه ای بودن پروژه ها، ما پایین ترین پیشنهاد قیمت را با در نظرگیری تخصص کارشناسانمان به شما ارجاع خواهیم داد تا با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم.
به منظور راحتی و اطمینان مشتریان، 50% از مبلغ پروژه به عنوان پیش پرداخت توسط مشتری واریز می گردد. این مبلغ تا زمان اتمام و پشتیبانی پروژه نزد سایت محفوظ می ماند و پس از تحویل کامل پروژه، به کارشناسان ارجاع داده می شود. پس از اتمام پروژه (در صورت نیاز) گزارش و تصاویر مرتبط با پروژه به مشتری ارسال خواهد شد تا برای تسویه حساب و دریافت کامل پروژه اقدام نمایند.

زمان انجام پروژه ها به صورت توافقی می باشد. لازم به ذکر است که درخواست زمان کمتر در هنگام سفارش موجب افزایش هزینه انجام پروژه خواهد گردید.
سرعت در اجرای پروژه ها یکی از اولویت های اصلی ما است زیرا که ما از اهمیت زمان برای مشتریانمان کاملا آگاهیم. سایت 360 پروژه تضمین می نماید که در صورت تاخیر در تحویل پروژه چنانچه قصور از طرف مجریان سایت باشد، جریمه ی دیرکرد به حساب مشتری واریز گردد.
اطمینان از کیفیت پروژه
ما تلاش کرده ایم برترین متخصصان را دور هم گرد آوریم. پروژه شما توسط کارشناسان مجرب و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های کشور انجام می پذیرد.
همچنین 5 روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته خواهد شد تا در صورت وجود هر گونه مشکل و یا نواقص، به طور رایگان توسط کارشناسان بر طرف گردد.
سفارش پروژه