انجام پروژه هوش مصنوعی

هوش مصنوعی AI چیست؟

هوش مصنوعی یا AI  شاخه ای از مهندسی کامپیوتر است که به ساخت سیستم های هوشمند و الگوریتم های می پردازد که بتواند شبیه و فراتر از انسان تحلیل کند. هوش مصنوعی محیط اطراف هود را درک و تحلیل می کند و تلاش میکند تا با بالاترین شانس به اهداف خود برسد. 360 پروژه با بهره گیری از دانش به روز و تخصصی کارشناسان خود به انجام پروژه هوش مصنوعی می پردازد.یک سیستم هوش مصنوعی  دارای سه سطح هوش مصنوعی محدود، هوش مصنوعی عمومی و سوپر هوش مصنوعی است

از سیستم هوش مصنوعی محدود می توان به ماشین های خودران و از سیستم خوش مصنوعی عمومی می توان به حل مشکلات آب و هوایی و از سیستم سوپر هوش مصنوعی میتوان به سیستم هایی که فراتر از هوش انسانی هستند، اشاره کرد.

کاربرد هوش مصنوعی

هوش مصنوعی در حوزه مدیریت پروژه

هوش مصنوعی در حوزه آموزش

هوش مصنوعی در حوزه سلامت

هوش مصنوعی در حوزه قوانین

هوش مصنوعی در حوزه کسب و کار

هوش مصنوعی در حوزه اقتصاد

هوش مصنوعی در صنعت

هوش مصنوعی مهندس

هوش مصنوعی در حوزه تفسیر داده ها

و سایر حوزه ها

خدمات سفارش انجام پروژه هوش مصنوعی 360 پروژه

 • انجام پروژه هوش مصنوعی
 • انجام پروژه داده کاوی هوش مصنوعی
 • انجام پروژه یادگیری عمیق هوش مصنوعی
 • انجام پروژه پردازش تصویر هوش مصنوعی
 • انجام پروژه یادگیری ماشین هوش مصنوعی
 • انجام پروژه هوش مصنوعی رشته مهندسی کامپیوتر
 • انجام پروژه هوش مصنوعی رشته های مهندسی
 • انجام پروژه هوش مصنوعی با R
 • شبیه سازی مقاله هوش مصنوعی
 • انجام کلیه پروژه هوش مصنوعی
 • انجام پروژه دانشجویی هوش مصنوعی
 • انجام پروژه هوش مصنوعی با متلب MATLAB
 • انجام پروژه هوش مصنوعی با پایتون Payton
 • انجام کلیه پروژه های هوش مصنوعی
 • انجام پروژه های هوش مصنوعی کسب و کارها توسط کارشناسان و برنامه نویسان خبره
گروه 360 پروژه آمادگی کامل جهت انجام پروژه های مهندسی مکانیک به صورت تخصصی و با توجه به اطلاعات، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست درخواست انجام پروژه خود را از طریق بخش ثبت سفارش ما ارسال نمایید. در 360 پروژه انجام پروژه های مهندسی مکانیک توسط کارشناسان مجرب به صورت رقابتی انجام می پذیرد و این امر انتخاب بهترین مجری و برخورداری از مناسب ترین قیمت را تضمین می نماید.
کارشناسان تیم مکانیک 360 پروژه پس از بررسی پروژه، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است اطلاعات پروژه خود را با توضیحات کامل در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش با آی دی تلگرام مندرج در سایت در ارتباط باشید.
مراحل سفارش پروژه

مرحله اول - ثبت سفارش

به منظور سفارش پروژه کافیست فرم سفارش پروژه را به طور کامل و دقیق تکمیل نمایید. تمامی موارد لازم را در توضیحات ذکر کنید چرا که پروژه شما طبق مواردی که درخواست کرده اید انجام خواهد شد.

مرحله دوم - واریز پیش پرداخت

پس از بررسی کامل اطلاعات سفارش و برآورد هزینه انجام پروژه، مبلغ پیش پرداخت و اطلاعات واریز از طریق ایمیل / تلگرام به شما اطلاع داده خواهد شد. پس از واریز پیش پرداخت ، تیم انجام پروژه آغاز به کار خواهند کرد.

مرحله سوم - انجام پروژه

انجام پروژه توسط تیم و ارائه گزارش از روند پیشبرد پروژه (در پروژه های با زمان طولانی) و دریافت توضیحات بیشتر جهت تسریع و بهبود در مراحل پروژه.

مرحله چهارم - تحویل پروژه

پس از تکمیل پروژه گزارش نهایی و تصاویری از پروژه برای شما ارسال خواهد شد و پس از واریز باقیمانده هزینه، فایل پروژه ارسال خواهد شد.

مرحله پنجم - پشتیبانی پروژه

پس از تحویل پروژه به مدت پنج روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته شده است. در صورت نیاز به اصلاح و تغییرات، تیم ما به صورت رایگان اصلاحات را انجام خواهند داد. در صورت نیاز می توانید درخواست زمان پشتیبانی بیشتر در هنگام سفارش پروژه دهید.

تعرفه و زمان انجام پروژه
به دلیل اختصاصی بودن پروژه ها، هزینه انجام پروژه متغیر می باشد و بایستی توسط کارشناسان بررسی و قیمت گذاری شود. همچنین با توجه به مناقصه ای بودن پروژه ها، ما پایین ترین پیشنهاد قیمت را با در نظرگیری تخصص کارشناسانمان به شما ارجاع خواهیم داد تا با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم.
به منظور راحتی و اطمینان مشتریان، 50% از مبلغ پروژه به عنوان پیش پرداخت توسط مشتری واریز می گردد. این مبلغ تا زمان اتمام و پشتیبانی پروژه نزد سایت محفوظ می ماند و پس از تحویل کامل پروژه، به کارشناسان ارجاع داده می شود. پس از اتمام پروژه (در صورت نیاز) گزارش و تصاویر مرتبط با پروژه به مشتری ارسال خواهد شد تا برای تسویه حساب و دریافت کامل پروژه اقدام نمایند.

زمان انجام پروژه ها به صورت توافقی می باشد. لازم به ذکر است که درخواست زمان کمتر در هنگام سفارش موجب افزایش هزینه انجام پروژه خواهد گردید.
سرعت در اجرای پروژه ها یکی از اولویت های اصلی ما است زیرا که ما از اهمیت زمان برای مشتریانمان کاملا آگاهیم. سایت 360 پروژه تضمین می نماید که در صورت تاخیر در تحویل پروژه چنانچه قصور از طرف مجریان سایت باشد، جریمه ی دیرکرد به حساب مشتری واریز گردد.
اطمینان از کیفیت پروژه
ما تلاش کرده ایم برترین متخصصان را دور هم گرد آوریم. پروژه شما توسط کارشناسان مجرب و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های کشور انجام می پذیرد.
همچنین 5 روز (120 ساعت) زمان برای پشتیبانی پروژه در نظر گرفته خواهد شد تا در صورت وجود هر گونه مشکل و یا نواقص، به طور رایگان توسط کارشناسان بر طرف گردد.
سفارش پروژه