سفارش پروژه


از طریق فرم زیر پروژه خود را ثبت کنید


  • شماره ای که در اختیار ما می گذارید برای پیگیری روند پروژه استفاده خواهد شد. لطفا شماره ای که ثبت می کنید در دسترس باشد.
  • پیگیری پروژه ها از طریق تلگرام خواهد بود. اگر آی دی تلگرام ندارید لطفا شماره ای که با آن در تلگرام فعال هستید را وارد نمایید.
  • لطفا از وارد کردن عناوین کلی خودداری نمایید و عنوان پروژه را به صورت دقیق تر وارد نمایید تا در سریع ترین زمان بتوانیم به کارشناسان خبره مرتبط ارسال کنیم.
  • لطفا در نظر داشته باشید که موعد تحویل زودتر باعث بالا رفتن هزینه انجام پروژه می شود و امکان دارد کارشناسان ما در زمان کم قادر به پذیرش انجام پروژه نباشند. حداکثر تا جایی که می توانید زمان مناسب و کافی برای تحویل پروژه خود در نظر بگیرید.
  • قیمت مدنظر شما برای انجام پروژه ما را در پیدا کردن کارشناسانی که قادر به انجام پروژه با بودجه مدنظر شما هستند را راحت تر می کند. لطفا دقت فرمایید که هزینه قابل قبول و معقولی را برای پروژه خود در نظر بگیرید.
  • لطفا توضیحات مرتبط با پروژه خودتون رو در این جا بیان کنید و به طور شفاف و دقیق خواسته های خودتون رو بگید. توضیحات دقیق تر و بهتر باعث میشه کارشناسان ما بهتر متوجه نیازهای شما بشن و پیشنهادات و قیمت مناسب تری رو ارسال کنند.
  • در صورت وجود چندین فایل لطفا همه فایل ها را به صورت فشرده در یک فایل zip آپلود نمایید. همچنین میتوانید بعد از ثبت پروژه که همکاران ما با شما ارتباط برقرار می کنند، فایل ها را از طریق تلگرام ارسال نمایید. (حداکثر اندازه حجم مجاز برای آپلود فایل ها 30MB می باشد)
    انواع فایل های مجاز : pdf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, zip, rar, png, jpg, jpeg, txt.

حداکثر تا 12 ساعت تیم پشتیبانی ما از طریق تلگرام و یا ایمیل پاسخگوی شما خواهند بود.

همچنین می توانید از طریق تلگرام با سرپرست پروژه های سایت در ارتباط باشید.

آی دی تلگرام: @Contact_360

شماره واتساپ و تلگرام: 09909614698


در صورت وجود مشکل در ارسال پروژه از طرق فرم سفارش سایت، می توانید اطلاعات مندرج در فرم را مستقیما به ایمیل 360project.ir@gmail.com ارسال نمایید.

سفارش پروژه